UŽKLAUSA
Telefonas pasiteiravimui
+370 618 18491

Mokymai ir konsultavimas

1 valanda intensyvios praktiko-profesionalo konsultacijos gali padėti Jums savo versle ”sutaupyti” kelis metus ir  žengti žingsnį į priekį. Naudokitės ne tik savo, bet ir mūsų patirtimi – registruokitės konsultacijai!

KLOVIMA specialistai gali suteikti Jums vertingų patarimų šiais klausimais:

Transporto įmonių steigimas – visi atsakymai į  klausimus nuo A iki Z iš praktiko lūpų.

Darbo organizavimas transporto įmonėje
– kokie resursai reikalingi, kaip efektyviausiai organizuoti savo darbuotojų darbą, kaip maksimaliai efektyviai pateisinti klientų lūkesčius bei užtikrinti darbo efektyvumą bei pelningumą.

Finansinių srautų transporto įmonėje planavimas – kaip  paskirstyti išteklius, jog gauti maksimalią naudą. Kada verta taupyti, o kuomet geriau išleisti daugiau?

Konsultavimas renkantis ir diegiant apskaitos ir valdymo programas
– kokią apskaitos programą išsirinkti? kokios  funkcijos ir pjūviai reikalingi sėkmingam transporto įmonįs valdymui? Kaip programą, geriausiai atitinkančią konkrečios transporto kompanijos poreikius?

Remonto kaštų optimizavimas. Transporto remontas ir priežiūra sudaro nemažą transporto įmonių kaštų dalį. Kaip savo lėšas panaudoti efektyviausiai, kada reikia taupyti, o kuomet vertėtų mokėti brangiau, bet gauti ilgalaikiškesnį sprendimą. Nepriklausoma patyrusių specialistų  nuomonė Jums padės lengviau apsispęsti ir taupyti remontui skirtas lėšas.

Draudimas. Ar Jūs esate tikri, kad Jūsų draudimas galioja apdraudžia nuo visų reikalingų  rizikų? Pasitaiko atvejų, kuomet įmonės sužino, jog  jų turimo draudimo apsauga tam tikrais atvejais negalioja,  per vėlai, t.y. kai įvykis jau įvyko. Nesidrauskite aklai – išklausykite profesionalų nuomonę.

KLOVIMA specialistai konsultacijos metu išsiaiškins Jūsų poreikį, patars, kaip Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikį atitinkantį draudimą, suteiks žinių, į ką reikia atkreipti dėmesį sudarinėjant  daudimo sutartis ir duos kitų praktinių patarimų.

Nuo ko pradėti?

  • Užpildykite užklausos formą.
  • KLOVIMA specialistai susisieks su Jumis, kad geriau išsiaiškintų poreikį ir suderintų konsultacijos laiką.
  • Po pokalbio telefonu, atsiusime Jums klausimyną, kuris padės  geriau pasirengti konsultacijai ir ir iškels aktualius klausimus.
  • Užsirašykite visus iškilusius klausimus ir būtinai užduokite juos specialistui konsultacijos metu.